Naše tipy pro děti i dospělé

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro monitor, počítač, mobil, notebook, smartphone, PC, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Android, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows 10, SUSE Linux, Slackware, Lubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, hudební tapety, noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, letadla, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, zvířata, psi a štěňátka, auta, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1536x864, 1280x768, 1440x960, 2560x2048, 1280x1024, 800x600, 768x1024, 2560x1440, 2560x1600, 1600x2560, 854x480, 1280x960, 1680x1050, 360x640, 1080x1800, hi res 2560x1920 atd.

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro notebook, obrazovka počítače, displej, tablet, PC, monitor, mobil, ultrabook, phablet, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows Me, Mac, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows XP, SUSE Linux, Windows 98, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu PC z kategorií jídlo a nápoje, auta, budovy a stavby, operační systémy, Windows, wallpapery, zvířata, příroda, krajina, rostliny, letadla, motorky, motocykly, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, hudební tapety, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x2560, 1200x1920, 2048x1536, 1080x1800, 1024x600, 640x480, 2560x2048, 1800x1440, 360x640, 375x667, 1280x1024, 1280x800, 360x720, 2160x3840, 1536x2048, Full HD 1080x1920 atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, phablet, počítač, displej, ultrabook, monitor, smartphone, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows XP, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 7, Windows 98, Windows 2000, Linux Mint, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, OSX. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, oceán, moře, pláže, fantasy, ptáci, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny, Formule 1, Rally, závody aut, fraktály, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, zvířata, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 1600x2560, 1440x960, 1680x1050, 393x786, 1280x720, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 3200x1200, 1152x1920, 1920x1200, 1440x2560, 1080x1800, 1600x900, 800x1280, 2560x1600, 1920x1080 atd.

Klíčová slova: zdroje informací, kuriozity, Dopravní značení, webové stránky, Celebrity Eri Aikawa, Online vánoční webzine, multimédia, zábava, Fernando Torres spanischer Fußballspieler, Prapory českých měst, Hry pro dívky online, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Státní prapory států světa

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, v čem upravit, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků apod.

Síť pro děti i dospělé

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Keywords:odkazy, Prapory všech zemí světa, zdarma, internet, Celebrita Mila Kunis, M, Staré hry online, humor, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, hyperlinky, doporučujeme, cestování

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, školství, zločin a právo, věda, bankovnictví, matematika, nástroje, nemoce, rostliny, jídlo, software, ekonomie a ekonomika, kultura, latina, hardware, účetnictví, příroda, politika, náboženství a křesťanství, různé, stavebnictví, cestování, technika, zkratky atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Životopis, Právník, Florida Panthers, Herečka, Ministři, Olympiáda, ČSSD, Angličané, Lord, Obchodník, Pop, Herec, Fotograf, Vojáci, Hokej, Masový vrah, New Jersey Devils, Avangard Omsk, Charta 77, Prezidenti, Zpěvačky, Česká královna, Trest smrti, Žijící, Rakušan, Producent, Faraon, Vojevůdce, Hokejisté, Ital, Vůdce, Sochař, Básníci, Hejtman, Country, Prezident USA apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Internet, síť pro děti i dospělé

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Motta, moudrosti, přísloví, úsloví, aforismy, rčení, bonmoty

Citáty slavných, Motta, moudrosti, přísloví, úsloví, aforismy, rčení, bonmoty, . Naleznete zde citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o dobru od různých známých osobností.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Prapory regionů a království, V, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, R, Obrázky vlajek měst ČR, Adventní magazín, Vánoční pozadí na PC, zadarmo, výukové pomůcky, Tapety na plochu počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Delaware, Ohio, Virginie, Nevada, Florida, Oregon, New York, Iowa, Maine, Západní Virginie, Georgie, Illinois, Rhode Island, Jižní Dakota, Pensylvánie, Arkansas, Louisiana, Mississippi, Tennessee, Utah, New Jersey, Maryland, Idaho, New Hampshire, Nové Mexiko atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Deskovky, Letecké simulátory, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Omalovánky apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby, školství, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Livre de coloriage, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tapety na PC zdarma ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Delaware, Ohio, Virginie, Nevada, Florida, Oregon, New York, Iowa, Maine, Západní Virginie, Georgie, Illinois, Rhode Island, Jižní Dakota, Pensylvánie, Arkansas, Louisiana, Mississippi, Tennessee, Utah, New Jersey, Maryland, Idaho, New Hampshire, Nové Mexiko atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Informace pro děti i dospělé

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Animace, Logické hry, Závody aut, Postřehové hry, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury a tak dále.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: internetové stránky, webovky, linky, Přehled formátů souborů, Online životopisy, biografie, Omalovánky pro děti, pro dospělé, PC pozadí pro Windows, Nejhranější hry online, pro děti, Online web Hry zdarma bez registrace, V, Dětské omalovánky, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Texas hold em Indonesia
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Philippines
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kate Moos sexy photos
Odkazy na zajímavé weby
Roleta casinos Roulette
Zajímavé webové stránky
Celebrita Hilary Duff

Děkujeme vám za vaši návštěvu.