Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Fóry, vtipy, fórky, ftipy, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, fórky, ftipy, vtipné texty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Vlajky států USA, zajímavosti, linky, Sexy Eliza Dushku, weby, Státní vlajky států světa, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Real Madrid C.F., info, zdarma, internet, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Sportovní, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Bonmoty, rčení, myšlenky, moudra, aforismy, úsloví, motta

Slavné citáty, Bonmoty, rčení, myšlenky, moudra, aforismy, úsloví, motta, . Naleznete zde citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o penězích od různých známých osobností.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Keywords:V, pro dospělé, Online testy a kvízy zdarma, Hry pro nejmenší online, Co je to omalovánka?, č, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Biografie Rachel Stevens, Pozadí na plochu počítače, webovky, multimédia

Rčení, aforismy, úsloví, motta, výroky, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Rčení, aforismy, úsloví, motta, výroky, moudra, myšlenky, z kategorií citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o dobru od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, psychologie, fyzika, účetnictví, ekonomie a ekonomika, literatura, náboženství a křesťanství, různé, počítače, stavebnictví, latina, zločin a právo, hardware, politika, chemie, materiály, bankovnictví, internet, lékařství a medicína, nápoje, rostliny, nástroje, český jazyk, věda atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma ke stažení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Omalovánky nejen pro děti, doporučujeme, internetové stránky, R, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online web Hry zdarma bez registrace, Životopisy slavných osobností, tipy

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Animace, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry a tak dále.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sportovci a sportovkyně, státní správa, školství a vzdělávání, lékařství, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, národnost, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, filozofie, osobnosti, politici, politika, fikce a fantasy, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, psychologie atd.

Síť, cestování, počítače a internet

černý humor, ftipy, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Somálcích, O ekonomech, O Windows, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O důchodcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky, vtipy, vtípky apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: B, Seznam zkratek a akronymů, Prapory regionů a království, Online poker, karetní hry na Internetu, odkazy, pro děti, cestování, Nicaragua, Dopravní značky, školství, Onlinovky zdarma

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Animace, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry a tak dále.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sportovci a sportovkyně, státní správa, školství a vzdělávání, lékařství, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, národnost, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, filozofie, osobnosti, politici, politika, fikce a fantasy, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, psychologie atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Pozadí na PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, phablet, displej, tablet, ultrabook, PC, smartphone, mobil, monitor, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, SUSE Linux, Slackware, Linux Fedora, Windows 95, Chrome OS, Windows NT, Lubuntu, Windows 10, Java ME. Tapety na PC z kategorií sportovní wallpapery, nature - příroda, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, motorky, zvířata. Zvolte si z rozměrů 1800x1440, 1366x768, 2560x2048, 1536x2560, 750x1334, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 854x480, 320x568, 412x846, 360x760, 1280x720, 375x667, 375x812, 1280x800, 1024x768 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Barbie hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Omalovánky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: hyperlinky, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, F, Grunge hudební styl, odkaz, Webové online testy zdarma, volný čas, Pozadí na tablet, Full HD tapety na PC, zdroje informací, Přáníčka k svátku, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Filmy, filmová kamera, střih
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek strašidelné vajíčko
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Chelsea Football Club
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Předpověď počasí
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Grunge rock music

Děkujeme vám za vaši návštěvu.