Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, nápoje, osobnosti a lidé, ženy a dívky, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, ovoce, sport, hudba, mapy, dopravní prostředky, zvířata, přístroje, zelenina, ptáci, květiny, stavby, symboly, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, halloween, hmyz atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Informace, hry i všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak spustit, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit následující typy souborů: obrazy disků, systémové soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: humor, Online hry pro děti zdarma, počítače, Nej hry online, Obrázek Japonka, Staré hry online, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Velikonoční obrázky na plochu PC, zeměpis, Seznam vlajek amerických států, zajímavosti, Členské země americké federace

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, konfigurační soubory, dokumenty, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Keywords:Vše o Vánocích, doporučujeme, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internetové stránky, Přání, přáníčka, blahopřání, Tapety na PC zdarma ke stažení, R, Online vánoční webzine, Obrázková přání k svátku podle jmen, weby, zadarmo, Vlajky zemí světa

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, fyzikální jednotky, státy usa, firmy a společnosti, geocaching, týmy NHL, měny, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, zábava, odkaz, Sexy Isla Fisher, cestování, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Desktop computer wallpapers, info, kuriozity, webovky, Prapory všech zemí světa

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Exilový prezident, Filozof, Poslanci, Atentát, První republika, Prezidenti USA, Faraon, Český slavík, Prezidenti ČR, Rétorika, Textařka, Hudba, Dabérka, Vojáci, Ministři, Svatý, Washington Capitals, Lord, Habsburkové, Ministr, Vrah, Francouz, Královna, KSČ, Voják, Egypt, Pedagog, Scénárista, KHL, Herečka, Mluvčí, Režisér, Novinář, Američané, Romantismus, Skladatel apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v PC, obrazovka počítače, phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, mobil, notebook, monitor, počítač, displej a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Slackware, Windows 10, Linux Xubuntu, Android, SUSE Linux, macOS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, FreeBSD. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny, hudební tapety, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, sportovní pozadí, auta, noční města. Dostupná rozlišení jsou 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 375x667, 360x640, 2560x1440, 640x480, 2048x1080, 1280x960, 1600x2560, HD 1280x720, 1152x768, 750x1334, 2560x1600, 1536x2560, 1536x864 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, tablet, počítač, obrazovka počítače, displej, phablet, mobil, monitor, smartphone, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Windows 7, Windows 98, Mac, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, wallpapery, budovy a stavby, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, letadla, adventní a vánoční tapety, rostliny, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, květiny, kytky, motorky, motocykly, zvířata, sportovní pozadí, příroda, krajina, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete rozměry 1366x1024, 1280x854, 1440x2560, 800x600, 360x720, Full HD 1080x1920, 750x1334, 393x786, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1920x1440, 320x568, 1800x1440, 1600x900, 375x667 atd.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: č, Přehled zkratek a akronymů, internet, Celebrita Ashley Judd, Dopravní značky, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Claudia Schiffer, F, A, Dopravní značení

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Exilový prezident, Filozof, Poslanci, Atentát, První republika, Prezidenti USA, Faraon, Český slavík, Prezidenti ČR, Rétorika, Textařka, Hudba, Dabérka, Vojáci, Ministři, Svatý, Washington Capitals, Lord, Habsburkové, Ministr, Vrah, Francouz, Královna, KSČ, Voják, Egypt, Pedagog, Scénárista, KHL, Herečka, Mluvčí, Režisér, Novinář, Američané, Romantismus, Skladatel apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v PC, obrazovka počítače, phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, mobil, notebook, monitor, počítač, displej a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Slackware, Windows 10, Linux Xubuntu, Android, SUSE Linux, macOS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, FreeBSD. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny, hudební tapety, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, sportovní pozadí, auta, noční města. Dostupná rozlišení jsou 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 375x667, 360x640, 2560x1440, 640x480, 2048x1080, 1280x960, 1600x2560, HD 1280x720, 1152x768, 750x1334, 2560x1600, 1536x2560, 1536x864 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Síť, hry i všeobecné informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, lékařství, politici, poruchy, herectví, herci a herečky, osobnosti, věda, Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, historie, státní správa, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, vlastnosti, žurnalisté a novináři atd.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Logické hry, Omalovánky, online html5 hry, Deskovky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Barbie hry, Akční gamesky apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: K, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Seznam souborových přípon, Pozadí se zvířátky na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webové stránky, linky, Počítačové tapety pro Windows, školství, Anonymní proxy server, 1

Několik fórů na závěr. Vtip V kadeřnictví: Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Kristin Kreuk
Zajímavé internetové odkazy
Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Jessica Alba
Linky na partnerské weby
Blahopřání nejen k narození miminka
Tipy na užitečné weby
Portugal
Naše tipy na užitečné weby
Lionel Messi Arjantinli futbolcu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.