Alicia Keys profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Alicia Keys

Alicia Keys fotka

profil Alicia Keys

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Alicia Keys. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Alicia Keys? Kolik váží, kolik měří Alicia Keys? Jaké jsou míry Alicia Keys? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Alicia Keys se narodila 1981-01-25. Měří 173 cm. Váží 50 kg. Alicia Keys žije v New York City

Křestní jméno:Alicia
Příjmení:Keys
Povolání:zpěvačka
Datum narození:1981-01-25
Výška:173 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://alicia-keys.topmodelky.com
Místo bydliště:New York City
Občanství:USA
Místo narození:New York, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Alicia Keys foto a fotky Alicia Keys.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Alicia Keys biography, profile you can found here


Alicia Keys celebrity photo

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Kedra

Kedra je nadávka, která označuje ženu, konzumentku drog, obecně odpornou ženu. Synonymum ke slovu kedra je feťačka nebo smažka. Slovo kedra též slangově označuje tvrdou drogu heroin....

Vypravěč

Vypravěč v literárním díle je osoba, která vypráví příběh nebo události v rámci textu. Vypravěč může být fiktivní postavou, která je součástí příběhu, nebo může být vnějším hlasem, který nepatří do příběhu a pouze vypráví děj. Způsob, jakým vypravěč vypráví příběh, může mít velký...

Chester Alan Arthur

Chester Alan Arthur byl americký právník a politik, který se z pozice viceprezidenta stal 21. prezidentem Spojených států amerických. Byl úspěšným politikem, který proslul svou schopností překlenout propast mezi různými frakcemi uvnitř Republikánské strany.Chester Alan Arthur...

Reklama